Kapcsolat


Budapest V. kerületi Szabolcsi Bence Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
1052 Budapest, Vármegye utca 9.
telefon: 872-7900
e-mail: szabezi@szabezi.hu


Barta Dóra intézményvezető
telefon: 872-7910
e-mail: Barta.Dora@belvaros-lipotvaros.hu


Lovász Beatrix intézményvezető-helyettes
telefon: 872-7928
e-mail: Lovasz.Beatrix@belvaros-lipotvaros.hu


Balázs Mária intézményvezető-helyettes
telefon: 872-7926
e-mail: Balazs.Maria@belvaros-lipotvaros.hu


Utassy Ildikó gazdasági ügyintéző
telefon: 872-7912
e-mail: Utassy.Ildiko@belvaros-lipotvaros.hu


Mógor Ilona iskolatitkár
telefon: 872-7909
e-mail: Mogor.Ilona@belvaros-lipotvaros.hu


Mátyás Lászlóné iskolatitkár
telefon: 872-7911
e-mail: Matyas.Laszlone@belvaros-lipotvaros.hu